Dodanie do Štedrého dňa a prevádzka do konca roka 2022

Zaručujeme, že všetok skladový tovar, ktorý si u nás objednáte 19. decembra, bude odovzdaný z nášho skladu dopravcom včas, aby vám mohli tovar doručiť pred Vianocami podľa ich pravidiel.

Naši dopravcovia na svojej webovej stránke uvádzajú, že balíky, ktoré im doručíme 20. 12., vám budú doručené pod stromček. Sľubujeme vám, že objednávky* zadané do nášho systému do polnoci 19. 12. budú odoslané z nášho skladu ráno 20. 12.

Informácie o doručovaní na Štedrý deň nájdete priamo na webových stránkach dopravcov.


Od 22.12.2022 do 6.1.2023 bude expedicia objednávok obmedzená.

Do našich skladov príde nielen Santa Claus, ale urobí sa aj inventúra. Posledných oneskorencov budeme expedovať po vianočných sviatkoch pred inventúrou, ktorá sa uskutoční od 2.1.2023 do 6.1.2023. Najbližšia zásielka tovaru sa uskutoční v pondelok 9.1. 2023, kedy obnovíme štandardnú prevádzku, na ktorú ste boli zvyknutí.

Počas tohto obdobia spracujeme vaše objednávky a rezervujeme tovar, ale k odoslaniu dôjde až po ukončení inventúry, t. j. od pondelka 9. 1. 2023.

*Garancia odoslania objednávky sa vzťahuje len na odosielateľné objednávky v zmysle úplnosti a správnosti údajov zákazníka, ak je podmienkou odoslania podľa výberu spôsobu platby aj úhrada objednávky, potom jej úhrada a iné. Inými slovami, ak nám vy dovolíte, aby sme tovar poslali, tak tovar pošleme ;-) .