O nás

Profil spoločnosti

Od samého začiatku existencie spoločnosti Lignamag NC s.r.o. je naším cieľom a poslaním poskytovať zákazníkom čo najlepší servis a pohodlie pri výbere a kúpe nových didaktických pomôcok a inteligentných hračiek.

V blízkej budúcnosti nás čakajú veľké veci založené na našich veľkých plánoch a víziách. V budúcom roku začneme niektoré pomôcky a hračky vyrábať sami. Teraz hľadáme vhodné materiály a výrobné technológie, aby naše nové výrobky spĺňali potrebné normy kvality a vzdelávacie potreby našich mladých zákazníkov. Na vývoji spolupracujeme s pedagógmi a odborníkmi. Takže sa môžete tešiť na novú stavebnicu LIGNAMAG!

 Hodnoty firmy

PODPORA zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá

Život berieme ako PRÍLEŽITOSŤ.

SLOBODA vo všetkom, čo robíme a ako žijeme.

KREATIVITA, FLEXIBILITA a ĽAHKOSŤ, preto sme si vybrali oblasť hračiek

DÔVERA v život ako taký a v to, čo robíme.

UPLATNENIE - chceme, aby pomôcky a hračky, ktoré si u nás kúpite, prinášali úžitok vašim deťom a vám a aby uspokojovali potrebu učiť sa, ktorú máme prirodzene od narodenia.

Poradca

Potrebujete pomoc?

Potrebujete pomoc?

Ak ste prišli na tieto miesta, pravdepodobne ste na našej stránke nenašli všetky odpovede alebo si nie ste istí, ako si vybrať.

V takom prípade máte niekoľko možností, ako nás kontaktovať alebo navštíviť náš Facebook či Instagram.

Budeme radi za každú otázku alebo spätnú väzbu, pretože len tak môžeme naše služby pre vás zlepšovať, len tak bude naša ponuka a informácie pre vás čo najzrozumiteľnejšie.