BAGMASTER Malý SET GALAXY 9 B

Predĺžená záruka
14 bodov do vernostného systému Prodloužená záruka
56,70 EUR
Nie je skladom Sledovať dostupnosť
ks
Bagmaster

1.-3. trieda ZŠ. Trojkomorový dievčenský školský plecniak pre prváčikov, polstrovaný chrbtový systém plecniaka, s vnútorným ergonomickým rámom, so zdravotným posudkom. Polstrované ramenné popruhy vrátane hrudného pásika, batoh s plastovými nôžkami a umývateľným dnom. Školský batoh v sete s peračníkom a vreckom na prezuvky.
viac

Kód produktu: BA_190002 EAN: 8591805010155 Doprava a platba

Školský Malý SET GALAXY 9 B sa skladá z 3 produktov značky Bagmaster.

 • Školský trojkomorový batoh GALAXY 9 B
 • Jednochlopňový školský peračník GALAXY 9 B
 • Školské vrecko na prezuvky SHOES GALAXY 9 B

Špecifikácia Malý SET GALAXY 9 B:

 • Trojkomorový školský batoh
 • Ergonomicky tvarovaný chrbát, vrátane hliníkového rámu pre rovnomerné rozloženie záťaže, podľa zdravotného posudku FZS ZČU katedry fyzioterapie a ergoterapie ideálny pre školské deti
 • Nastaviteľné ramenné popruhy, mäkko polstrované, vrátane flexibilnej hrudnej pásky
 • 1 postranné sieťované vrecko na gumu, vhodné na fľašu, vrecko je kryté látkou so zipsom
 • Kapsa so zipsom na peračník alebo desiatu v prednej časti batohu
 • Prehľadný organizér s klipom na kľúče a sieťovaným vreckom na zips
 • Polstrované dno, z vonkajšej strany kryté plastovým umývateľným materiálom, vrátane plastových nôžok
 • Materiály spĺňajúce normy EÚ/EN.

Školský batoh GALAXY 9 B, rozmery:40 x 29 x 21cm, hmotnosť: 0,99 kg, Nosnosť: 7 kg, Objem: 17 l

Školský peračník jednochlopňový CASE GALAXY 9 B - rozmery: 20,5 x 13,5 x 4 cm; hmotnosť: 0,16 kg, Nosnosť: 1 kg

Rozmery vrecka na prezuvky: 38,5 x 31 cm; materiál 100% polyester

 • Detailný popis GALAXY:

  Školský batoh GALAXY 9 má tri komory.

  Zadná hlavná komora je zhotovená tak, aby sa do nej ľahko zmestili školské dosky (veľkosť A4) alebo ťažšie učebnice. Vo vnútornej časti tejto hlavnej komory je v prešitom látkovom vrecku fixovaný k chrbtu batohu ľahučký, ale vysoko účinný rám, ktorý je ergonomicky tvarovaný. Vnútorný rám fyziologicky tvaruje chrbtový systém batohu, tak aby podporoval chrbticu a správny vývoj chrbta dieťaťa. Školský batoh vďaka tomu dobre prilieha k chrbtu školáka a podľa zdravotného posudku ZČU je tak ideálnym batohom pre školákov. Najmä okolo chrbtice a bedrovej oblasti je chrbtový systém mäkko polstrovaný.

  Školský batoh vďaka tomu dobre prilieha k chrbtu dieťaťa a je mäkko polstrovaný, najmä okolo chrbtice a pod bedrovou časťou chrbtice. Anatomické tvarovanie, polstrovanie, vrátane efektívnych priehlbín, umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a tak minimalizuje potenie chrbta dieťaťa.

  Vnútri druhej (prostrednej) komory je čierna sieťové vrecko na zips, s rozmermi 25 x 14,5 cm. Táto komora je veľmi priestranná a dostatočne hlboká. Možno tiež použiť pre školské dosky alebo zošity o veľkosti A4.

  Predná tretia komora - je priestranná vhodná napríklad na zošity o veľkosti A4. Svojimi rozmermi však už nie je vhodná pre školské dosky. Vnútri tejto komory je  prehľadný organizér s kapsičkou, zoraďovačom na 3 ceruzky alebo perá a kapsička na mobil (rozmery kapsičky: 11 x 6 cm).
  Predné dve vrecká na zips. Horná vhodná na drobnosti prípadne na menší  penál. Rozmery vrecka - vzhľadom na skosenie merané v hornej časti vrecka 17 x 10 cm.
  Spodné vrecko na zips vhodné na peračník CASE GALAXY 8 A, prípadne na desiatu alebo iné drobnosti.
  Jedna sieťované vrecko na gumičku, po strane batohu – vhodná na fľašu. Kapsička je krytá látkou a zipsom av prípade nepoužívania na fľašu ju môžete zavrieť.
  Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Popruhy je možné individuálne nastaviť podľa veľkosti školáka a to pomocou horných a dolných plastových spôn umiestnených na ramenných popruhoch. Súčasťou batohu je hrudná páska na fixáciu popruhov na ramenách.
  Na školskom batohu je veľké množstvo reflexného materiálu pre maximálne zvýšenie viditeľnosti školáka v doprave. Najmä v prednej časti školského batohu a po stranách, ale aj na ramenných popruhoch. Rovnako tzv. "paspula" - lem (prámik) je z reflexného materiálu a pre vyššiu odolnosť proti oderu je krytá transparentnou plastovou fóliou.
  Materiály použité na výrobu tohto školského batohu spĺňajú normy EÚ z hľadiska nezávadnosti. Reflexné materiály spĺňajú aj normy EU.
  Dno školského batohu je spevnené (z vonkajšej strany) použitý vodeodolný, umývateľný plastový materiál. Je opatrené plastovými nôžkami - chrániaci batoh proti zašpineniu.

  Školský batoh je možné pripevniť na háčik k lavici pomocou látkového pútka.

Parametre
Určené pre chlapca, dievča
Rozmery 40 x 29 x 21cm
Materiál 100% polyester
Farba ModráRužováHnedá
Trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Objem 17
Počet komôr 3
Hmotnosť 1 kg
Počet bočných vreciek 2
Nosnosť 7
Vrecko na notebook nie