BAGMASTER Veľký SET LUMI 21 C

Predĺžená záruka
26 bodov do vernostného systému Prodloužená záruka
107,05 EUR
Skladom
ks
Bagmaster

1.-3.trieda ZŠ. Trojkomorový školský plecniak pre dievčatká do prvej triedy s motívom medvedíka s mašličkou. Polstrovaný chrbtový systém so zdravotným posudkom, nový typ sieťoviny, ktorá neškriabe a je ako na chrbte, tak na ramenných popruhách. Priestranný batoh s organizérom. Bočné pútko na uchytenie navyjaku na čip alebo kľúče. Polstrované dno. Plastové nôžky. Reflexné prvky.
viac

Kód produktu: BA_191702 EAN: 8591805012562 Doprava a platba

Školský Veľký SET LUMI 21 C sa skladá z 5 produktov značky Bagmaster.

 • Školský batoh
 • Jednochlopňový školský peračník
 • Školské vrecko na prezuvky
 • Certifikovaná krabička na desiatu LUNCH BOX 013 A
 • Certifikovaná fľaša na pitie 0,5 l BOTTLE 20 A

KEY HOLDER kľúčenka nie je súčasťou setu.


Špecifikácia školského batohu LUMI:

 • Trojkomorový školský batoh
 • Iba 950 g!
 • Nový typ priestorných bočných vreciek pre fľašu s pitím. Vrecko je uzatvárateľné skrytý magnetom
 • Ergonomicky tvarovaný chrbát
 • Nastaviteľný hrudný pás
 • Vyberateľný polstrovaný bedrový pás
 • Nastaviteľné ramenné popruhy, mäkko polstrované
 • Vrecko na peračník alebo desiatu
 • Organizér
 • Polstrované dno s plastovými nôžkami proti oderu dna
 • V zadnej časti vrecko na zošity
 • Reflexné prvky

Chrbtový systém je zložený z:
vnútorné, odľahčené doskové výstuhy mäkkých a čo najtenších molitanových vankúšov, ktoré dostatočne ochraňujú chrbát dieťaťa pred nepríjemným tlačením, zároveň však neodďaľujú ťažisko batohu zbytočne smerom dozadu od chrbta. Pri vysokých polstrovaniach dochádza k posunu ťažiska smerom za chrbát dieťaťa a tým k jeho predklonu, čím sa vytvárajú ideálne podmienky pre prvé zárodky skoliózy. samotné molitanové vankúše sú potiahnuté vysoko pevným a neškrabavým sieťovinovým materiálom.

Súčasťou chrbtového systému je ľahký, vyberateľný bedrový pás, konštrukčne zhotovený z priedušnej sieťoviny vybavený navyše reflexnými prvkami.

Ďalším, veľmi dôležitým prvkom chrbtového systému BAGMASTER sú tiež pevné, anatomicky tvarované ramenné poruhy v dĺžke 36 cm a dostatočnej šírke 7 cm, ktoré svojim sklonom všitia perfektne padnú na detské ramená.

Popruhy sú opatrené regulovateľným hrudným pásom. Ich vnútorná strana je zapravená pevným a neškrabavým sieťovinovým materiálom. Popruhy je možné individuálne nastaviť podľa veľkosti vášho školáka a to pomocou horných a dolných plastových spôn umiestnených na ramenných popruhoch. Súčasťou plecniaka je flexibilná hrudná páska na fixáciu popruhov na ramenách školáka.

Dizajn chrbtového systému je registrovaným vzorom na európskom úrade EUIPO pod číslom RCD008673289-0001

Naučte svoje deti 3 základné pravidlá

 • Najťažšie veci vo vnútri batohu patria čo najbližšie k chrbtu
 • Zapínaj bedrový pás, ktorý rozloží ťažisko viac na bedrá a uľaví ramenám a chrbtu
 • Zapínaj hrudný pás, ktorý podporí stabilitu nasadeného batohu

Podrobnosti k batohu LUMI :

Dievčenský školský batoh LUMI, má tri komory.

Hlavná komora je spracovaná tak, aby sa do nej pohodlne zmestili školské dosky (rozmery dosiek: 32 x 22,2 x 5 cm), zošité veľkosť A4 alebo ťažšie učebnice. Polstrovaný chrbtový systém so zdravotným posudkom, nový typ sieťoviny, ktorá neškriabe a je ako na chrbte, tak na ramenných popruhách.

Naplnený školský plecniak vďaka tomu dobre prilieha k chrbtu školáka a je mäkko polstrovaný, najmä okolo chrbtice a pod bedrovou časťou chrbtice. Anatomické tvarovanie, polstrovanie, vrátane efektívnych priehlbín, umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a tak minimalizuje potenie chrbta dieťaťa.


Predná komora na zips je veľmi priestranná, vo vnútornej časti má vrecko na  krabičku na desiatu. Rovnako je možné toto vrecko použiť na peračník, prípadne na prezuvky.

Veľká plocha reflexného materiálu pod sieťovinou na prednej strane batohu. Vyskúšajte odfotiť batoh s beskykom a uvidíte ako bude vyzerať v šere pri nasvietení reflektormi auta.
Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Popruhy je možné individuálne nastaviť podľa veľkosti vášho školáka a to pomocou horných plastových spôn umiestnených na ramenných popruhoch. Súčasťou plecniaka je flexibilná hrudná páska na fixáciu popruhov na ramenách školáka. Túto hrudnú pásku môžete kedykoľvek zložiť. Flip systém v hrnej časti ramenných popruhov drží popruhy v otvorenej polohe od chrbta batohu a zaistí tak pohodlné nasadenie batohu. Koncovky popruhov s reflexným prvkom a magnetom ľahko uchytíte na konce ramenného pásu.
Bočné pútko na uchytenie navijaka na čip alebo kľúče. Vďaka dômyselnému umiestneniu tak vždy vkĺznu priamo do bočného vrecka.

Na školskom batohu LUMI je veľké množstvo reflexného materiálu pre maximálne zvýšenie viditeľnosti dieťaťa v cestnej doprave. Najmäéna v prednej časti školského batohu, po stranách, ale aj na ramenných popruhoch. Nový typ odohčených ťaháčikov s gumeným pútkom zaistí pohodlné ovládanie zipsov. Reflexné materiály taktiež spĺňajú normy EU.

Dno batohu so štyrmi plastovými nôžkami z pevného a husto tkaného materiálu zaisťuje dlhú životnosť batohu.

Školský batoh je možné pripevniť na háčik k lavici pomocou látkového pútka.

Sklopné, pevné dno v hlavnej komore zaistí rovnomerné rozloženie vecí v batohu a stabilitu pri jeho postavení na zem.

Nová termoetiketa s logom. Fičúra, ktorá zaujme na prvý dotyk. V zime čierna, v teple oranžová. Vyskúšajte zmenu farby pomocou teplej dlane

Parametre
Určené pre dievča
Rozmery 40 x 30 x 17 cm
Materiál 100% polyester
Farba ŠedáModráRužová
Trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Objem 18
Počet komôr 3
Hmotnosť 0,95 kg
Počet bočných vreciek 2
Nosnosť 7
Vrecko na notebook nie