Boffin Magnetic

36 bodov do vernostného systému
147,95 EUR
Nie je skladom Sledovať dostupnosť
ks
Boffin

Elektronická stavebnica Boffin s viac ako 200 projektmi, s ktorou si môžete postaviť aj hernú konzolu! Súčasťou sú súčiastky pre mikropočítač Arduino Nano, joystick, SD kartu alebo LED displej. viac

Kód produktu: B2_GB7000 EAN: 8594177460832 Doprava a platba

Prvá stavebnice Boffin na magnet!


Zostavte si hernú konzolu, žiarovku, teplomer a 200 ďalších projektov s Boffin Magnetic. Zistite, ktoré materiály lepšie vedú elektrický prúd (napríklad rožok alebo banán), postavte si vlastné meracie zariadenie. Videá k projektom nájdete tu:
https://www.youtube.com/channel/UCTt8ltYNdb5WGVws4lx4jAA/videos

Základnou myšlienkou je magnetická podložka, ktorá sa skladá z troch častí a je kombináciou magnetizmu a vodivosti. Projekty môžu pozostávať z oboch strán. Je možné pripojiť ďalšie podložky a vrstviť ich pomocou stĺpikov na seba.Pomocou súčiastok si môžete postaviť viac ako 200 projektov. Od tých najjednoduchších, ktoré vám pomôžu pochopiť, ako jednotlivé súčiastky fungujú, až po zložitejšie, ako je herná konzola Gameboy, svetelný senzor, meracie prístroje a ďalšie, sú podrobne popísané a uvedené v príručke.

V súprave je viac ako 50 komponentov vrátane malého univerzálneho počítača Arduino Nano, mikrofónu, joysticku, reproduktora, LED displeja a SD karty, na ktorú môžete nahrať ďalšie hry!

Odporúčaný vek je od 8 do 99 rokov :). S touto stavebnicou sa zábavnou formou naučíte základy elektroniky, a to znamená, že pochopíte, ako funguje svet okolo vás. A ešte si budete môcť zahrať hry na hernej konzole!
Táto stavebnica nie je kompatibilná so stavebnicami Boffin I, Boffin II, Boffin III.


Obsah balenia:
1x magnetická podložka
1x podrobný manuál
Reproduktor, mikrofón, Arduino Nano, Joystick, SD karta
Spolu viac ako 50 komponentov uvedených v príručke

Batérie: 4x AAA (nie sú súčasťou balenia)
Odporúčaný vek: 8+

Parametre
Vek od 8 let
Počet projektov 200+
Počet súčiastok 58