Clicformers - 110

10 bodov do vernostného systému
41,50 EUR
Skladom
ks
Clicformers

Stavebnica Clicformers 110 dielov viac

Kód produktu: 801004 EAN: 8809465532710 Doprava a platba

Vytvorte svoje jedinečné výtvory so súpravou Clicformers 110 kusov. 110 dielna sada obsahuje 78 stavebných dielov, 32 dielov príslušenstva a samolepky pre neobmedzenú zábavu. S 110dílnou sadou môžete stavať autobus, kačicu alebo robota, možnosti sú neobmedzené!

Konštrukčné hračky Clicformers sú ideálne pre rozvoj koordinácie detí vo veku 4-12 rokov. Až budete hotoví s priloženou brožúrou nápadov môžete pracovať na vytváraní vlastných nápadov!

Clicformers je nástupca známej belgickej stavebnice CLICKS, ktorú si "vzal pod krídla" Magformers a doviedol ju k dokonalosti. Krehkejšie typ materiálu bol nahradený odolným a pružným ABS a zvrchu štvorcov bol pridaný výstupok pre nový spôsob pripevnenia dielikov navyše. Kĺbové bočné príchytky sú teraz rozdelené medzerou pre jedoduchšiu demontáž. Uprostred panelov je novo otvor pre prichytenie ďalších typov príslušenstva a lem výčnelkov je opatrený zúbkami pre aretáciu uhla v nastaviteľnej polohe.

Clicformers teraz rozpracováva celý systém do rozmanitej škály tematických kolekcií. Stavebnica neobsahuje magnety, a je preto aj cenovo veľmi dostupná.

Výsledné stavby sú dosť odolné a hodí sa aj k následnej hernej manipulácii "hrubšieho zrna".

Parametre
Počet dielov 110
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 4 rokov
Materiál ABS
Typ upevnenia mechanické
Obal: dĺžka (cm) 50
Obal: šírka (cm) 40
Obal: výška (cm) 7,5