Clicformers - 150

14 bodov do vernostného systému
56,90 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Clicformers

Stavebnica Clicformers 150 dielov viac

Kód produktu: 801005 EAN: 8809465532727 Doprava a platba

Zaháknite a postavte svoje konštrukcie s 150-dielnou sadou Clicformers. 150 dielna sada obsahuje 114 stavebných dielov, 36 dielov príslušenstva a samolepky. So súpravou 150 kusov zostavte vlastné slúchadlá, gitaru alebo dokonca škorpióna, postupujte spolu s brožúrou nápadov. So 150 kusmi Clicformers je všetko možné!

Konštrukčné hračky Clicformers sú ideálne pre rozvoj koordinácie detí vo veku 4-12 rokov. Až budete hotoví s priloženou brožúrou nápadov môžete pracovať na vytváraní vlastných nápadov!

Clicformers je nástupca známej belgickej stavebnice CLICKS, ktorú si "vzal pod krídla" Magformers a doviedol ju k dokonalosti. Krehkejšie typ materiálu bol nahradený odolným a pružným ABS a zvrchu štvorcov bol pridaný výstupok pre nový spôsob pripevnenia dielikov navyše. Kĺbové bočné príchytky sú teraz rozdelené medzerou pre jedoduchšiu demontáž. Uprostred panelov je novo otvor pre prichytenie ďalších typov príslušenstva a lem výčnelkov je opatrený zúbkami pre aretáciu uhla v nastaviteľnej polohe.

Clicformers teraz rozpracováva celý systém do rozmanitej škály tematických kolekcií. Stavebnica neobsahuje magnety, a je preto aj cenovo veľmi dostupná.

Výsledné stavby sú dosť odolné a hodí sa aj k následnej hernej manipulácii "hrubšieho zrna".

Parametre
Počet dielov 150
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 4 rokov
Materiál ABS
Typ upevnenia mechanické
Obal: dĺžka (cm) 54
Obal: šírka (cm) 45
Obal: výška (cm) 7,5