Clicformers Speed Wheels

26,50 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Clicformers

Stavebnica Clicformers Speed Wheels 34 dielov viac

Kód produktu: 803001 EAN: 8809465532895 Doprava a platba

Vytvorte si vlastné pretekárske autá so sadou Clicformers Speed Wheel! Sada Speed Wheel obsahuje 22 stavebných dielov a 12 dielov príslušenstva. So sadou Speed Wheel bude mať vaše dieťa po celý deň preteky!

Konštrukčné hračky Clicformers sú ideálne pre rozvoj koordinácie detí vo veku 4-12 rokov. Až budete hotoví s priloženou brožúrou nápadov môžete pracovať na vytváraní vlastných nápadov!

Clicformers je nástupca známej belgickej stavebnice CLICKS, ktorú si "vzal pod krídla" Magformers a doviedol ju k dokonalosti. Krehkejšie typ materiálu bol nahradený odolným a pružným ABS a zvrchu štvorcov bol pridaný výstupok pre nový spôsob pripevnenia dielikov navyše. Kĺbové bočné príchytky sú teraz rozdelené medzerou pre jedoduchšiu demontáž. Uprostred panelov je novo otvor pre prichytenie ďalších typov príslušenstva a lem výčnelkov je opatrený zúbkami pre aretáciu uhla v nastaviteľnej polohe.

Clicformers teraz rozpracováva celý systém do rozmanitej škály tematických kolekcií. Stavebnica neobsahuje magnety, a je preto aj cenovo veľmi dostupná.

Výsledné stavby sú dosť odolné a hodí sa aj k následnej hernej manipulácii "hrubšieho zrna".

Parametre
Počet dielov 34
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 4 rokov
Materiál ABS
Typ upevnenia mechanické
Obal: dĺžka (cm) 41
Obal: šírka (cm) 32
Obal: výška (cm) 6,5