GeoSmart - Educational Set - 205 ks

77 bodov do vernostného systému
311,95 EUR
Skladom
ks
GeoSmart

Zábavná magnetická stavebnica pre deti od 5 rokov. Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu ako doma tak aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka Geosmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. viac

Kód produktu: GEO_700 EAN: 5414301250210 Doprava a platba

Vďaka svojmu obsahu a úložnému boxu je tento set veľmi vhodný nielen ako domáca zábava pre deti, ale aj ako stavebnica pre väčšie detské skupiny v materských škôlkach a školách. Vďaka pestrým farbám, rôznym tvarom, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému uzamknutia magnetu ponúka Geosmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. Všetky sady stavebnice Geosmart sú kompatibilné. Deti tak môžu vytvárať nekonečné kombinácie a dať tak priechod svojej detskej predstavivosti. Stavebnica je vhodná pre deti od 5 rokov. Hra s touto stavebnicou je pre deti veľmi prínosná. Pomáha rozvíjať priestorovú predstavivosť, koordináciu ruky a oka, koncentráciu, logické myslenie a kreativitu. V sete je 132 základných magnetických dielikov rôznych tvarov a 73 ďalších tvorivých komponentov (kolesá, spinery, tiahla a ďalšie). Podrobný popis zloženia je uvedený na fotografii.
Balenie tiež obsahuje veľký 62-stránkový náučný zošit s úlohami pre deti, vrátane ich riešení. Úlohy majú rôzne úrovne náročnosti a deti sa vďaka nim budú hravo učiť - tvary a farby, prácu s geometrickými tvarmi v 2D aj 3D perspektíve a zostavovaní modelov podľa predlôh. 7 inšpiratívnych strán nájdete na fotografiách.

Parametre
Rozvíja vedomosti, fantáziu, motoriku, zručnosť, orientáciu
Počet dielov 205
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky