GeoSmart - Edukačný set - 100 ks

39 bodov do vernostného systému
159,95 EUR
Nie je skladom Sledovať dostupnosť
ks
GeoSmart

Veľký set stavebnice GeoSmart je ideálny pre malých staviteľov od 3 rokov. Skvelá zábava je zaručená. Jednotlivé dieliky sú v žiarivých pestrých farbách a v 6 rôznych tvaroch. Každý dielik obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom. Deti tak môžu dať priechod svojej predstavivosti a vytvárať najrôznejšie priestorové objekty. Je možné postaviť originálne konštrukcie, zvieratá, budovy, vozidlá a všetko čo si len dokážete predstaviť.
viac

Kód produktu: GEO_600 EAN: 5414301250012 Doprava a platba

Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu ako doma tak aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka Geosmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. Všetky sady stavebnice Geosmart sú kompatibilné.
Stavebnica je hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Každý dielik obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom. Dieliky sú rôznych tvarov v žiarivých pestrých farbách. Vďaka tomu môžu deti vytvárať nekonečné kombinácie a dať tak priechod svojej detskej predstavivosti. Hra s touto stavebnicou je pre deti veľmi prínosná. Pomáha rozvíjať priestorovú predstavivosť, koordináciu ruky a oka, koncentráciu, logické myslenie a kreativitu.

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, orientáciu
Počet dielov 100
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky