GeoSmart - GeoSpace Station - 70 ks

29 bodov do vernostného systému
119,95 EUR
Skladom
ks
GeoSmart

Zábavná magnetická stavebnica pre deti od 5 rokov. Stačí použiť geometrické dieliky a zapojiť predstavivosť na zostavenie vlastnej vesmírnej stanice alebo inej originálnej konštrukcie. Jednotlivé dieliky sú v žiarivých pestrých farbách a v 5 rôznych tvaroch. Každý dielik obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom.
viac

Kód produktu: GEO_401 EAN: 5414301249979 Doprava a platba

Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu ako doma tak aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka GeoSmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. Všetky sady stavebnice GeoSmart sú kompatibilné.
Stavebnica je hračka vhodná pre deti od 5 rokov. Každý dielik obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom. Dieliky sú rôznych tvarov v žiarivých pestrých farbách. Vďaka tomu môžu deti vytvárať nekonečné kombinácie a dať tak priechod svojej detskej predstavivosti. Hra s touto stavebnicou je pre deti veľmi prínosná. Pomáha rozvíjať priestorovú predstavivosť, koordináciu ruky a oka, koncentráciu, logické myslenie a kreativitu.

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, orientáciu
Počet dielov 70
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 5 rokov
Materiál Plast
Typ upevnenia Magneticky