GeoSmart - Night Cruiser - 21 ks

36 EUR
Nie je skladom Sledovať dostupnosť
ks
GeoSmart

Geosmart je ideálna magnetická stavebnica, ktorá umožňuje deťom skvelú zábavu ako doma tak aj v škôlkach. Night Cruiser je sada magnetických tvarov v pútavých farbách na zostrojenie osvetleného nočného vozítka svojich snov. Stačí zapojiť predstavivosť a postaviť ďalšie modely osvetlených vozidiel. Balenie obsahuje celkom 21 dielov.
viac

Kód produktu: GEO_217 EAN: 5414301250579 Doprava a platba

Geosmart je magnetická stavebnica vhodná pre deti od 3 rokov. Každý dielik tejto stavebnice obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom. Tento inovatívny uzamykací systém robí stavebnice GeoSmart bezpečné pre deti a zaisťuje im dlhú životnosť. Súpravy obsahujú jedinečné farebné herné prvky ako sú rôzne tvary, kolieska, konektory, LED svetlá a diaľkové ovládanie. So stavebnicami GeoSmart zažijú deti nekonečné kreatívne potešenie z hry a zároveň sa hravou formou rozvíjajú ich zručnosti hravou formou ako motorika, predstavivosť, koordinácia ruky a oka, koncentrácia a logické myslenie. Všetky sady stavebnice Geosmart sú kompatibilné. Stavebnica Geosmart je hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Dieliky sú rôznych tvarov v žiarivých pestrých farbách. Vďaka tomu môžu deti vytvárať nekonečné kombinácie a dať tak priechod svojej detskej predstavivosti.
Balenie obsahuje celkom 21 dielov: 14 magnetických dielikov, 4 kolesá, 2 podvozky a 1 šesťfarebné LED svetlo. Skvele vybavený set pre malých prieskumníkov od 3 rokov.

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, zručnosť, orientáciu
Počet dielov 21
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické