Je nám ľúto, že 26.4.2024 nebude mať náš sklad energiu - tu elektrickú. Vaše objednávky tak budú čakať do pondelka, kedy ich odovzdáme dopravcom. Prajeme vám krásne jarné dni. 

GeoSmart - Štartovacia sada + spinner - 15 ks

23,95 EUR
Skladom
ks
GeoSmart

Zábavná magnetická stavebnica pre deti od 3 rokov. Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu ako doma tak aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka Geosmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru.
viac

Kód produktu: GEO_102 EAN: 5414301250463 Doprava a platba

Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu ako doma tak aj v škôlkach - balenie je vhodné ako štartovacia sada alebo ako doplnok k ostatným sadám Geosmart. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému uzamknutia magnetu ponúka Geosmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. Všetky sady stavebnice Geosmart sú kompatibilné.
Stavebnica je hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Každý dielik obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom, dieliky sú rôznych tvarov v žiarivých pestrých farbách. Vďaka tomu môžu deti vytvárať nekonečné kombinácie a dať tak priechod svojej detskej predstavivosti. Hra s touto stavebnicou je pre deti veľmi prínosná. Pomáha rozvíjať priestorovú predstavivosť, koordináciu ruky a oka, koncentráciu, logické myslenie a kreativitu.
Sada obsahuje: 6 magnetických štvorcov, 8 trojuholníkov a 1 spinner.

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, zručnosť
Počet dielov 15
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické