Janod Puzzle dotykové Deň v zoologickej záhrade s textúrou 20 ks

19,95 EUR
Skladom
ks
Janod

Originálne hmatové puzzle Deň v ZOO pre deti od 2 rokov privedú vaše detičky aj vás do pestrofarebného sveta ZOO. Každým poskladaným kúskom sa vaše deti učia, ako vyzerajú zvieratká v ZOO nielen vizuálne, ale aj dotykom. viac

Kód produktu: PA_J02774 EAN: 3700217327743 Doprava a platba

Janod Puzzle hmatové deň v ZOO s textúrou

Predstavte si, ako by to bolo, keby sa vaše deti mohli ponoriť do pestrofarebného sveta bez toho, aby museli opustiť pohodlie domova. S Janod hmatovým Puzzle sa tento sen môže stať skutočnosťou. Táto jedinečná hračka je navrhnutá tak, aby deti nielen bavila, ale aj ich učila a rozvíjala ich zručnosti na mnohých úrovniach.

Fascinujúci svet v ZOO

Janod Puzzle dotykové Deb v ZOO je viac než len obyčajná skladačka. Je to cesta za cudzokrajnými zvieratami do zoologickej záhrady, ktorá deti zoznámi s tým, ako tieto zvieratá vyzerajú, ako sa správajú a aké prostredie obývajú nielen v ZOO, ale aj v ich prirodzenom prostredí po celom svete. Každý kúsok puzzle je navrhnutý s ohľadom na detail a presnosť, takže deti môžu skutočne pochopiť a oceniť krásu a jedinečnosť týchto zvierat.

Čo robí túto skladačku naozaj výnimočnou, je jej hmatový aspekt. Niektoré kúsky puzzle majú špeciálne povrchy, ktoré deti môžu hmatať a cítiť. Týmto spôsobom sa deti učia, ako zvieratá vyzerajú nielen vizuálne, ale aj ako ich cítia na dotyk. Táto funkcia pridáva ďalší rozmer k zážitku a pomáha deťom lepšie pochopiť a zapamätať si, čo sa učí.

Rozvoj zručností cez hru

Janod dotykové Puzzle je navrhnuté tak, aby rozvíjalo množstvo zručností. Pri skladaní puzzle sa deti učia logickému mysleniu, rozvíjajú pozornosť a pamäť a stimulujú svoju predstavivosť. Skladanie puzzle tiež pomáha deťom rozlišovať farby, tvary a veľkosti a učí ich vnímať vzťah medzi časťami a celkom.

Okrem toho skladanie puzzle pomáha rozvíjať motorické zručnosti. Manipulácia s kúskami puzzle vyžaduje jemnú motoriku a koordináciu rúk a očí, čo sú zručnosti, ktoré sú dôležité pre mnoho ďalších aktivít, ako je písanie alebo kreslenie.

Kvalita a bezpečnosť

Janod dotykové Puzzle je vyrobené z kvalitného lepenkového materiálu, ktorý je odolný a dlhodobo trvanlivý. Puzzle obsahuje 20 kusov, čo je ideálne množstvo pre deti od 3 rokov. Veľkosť hotového puzzle je 65 x 50 cm, čo je dostatočne veľké na to, aby deti mohli detailne preskúmať každý kúsok, ale zároveň dostatočne malé na to, aby sa zmestilo na väčšinu detských stolíkov alebo podláh.

Janod je značka, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a bezpečnosťou svojich produktov. Všetky ich hračky sú testované a spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy, takže si môžete byť istí, že vaše deti hrajú s hračkou, ktorá je bezpečná.

Zážitok plný učenia a zábavy

Janod Puzzle je skvelým spôsobom, ako deti zabaviť a zároveň ich niečo naučiť. Je to hračka, ktorá rozvíja zručnosti, podporuje učenie a poskytuje hodiny zábavy. Je to ideálny darček pre každé dieťa, ktoré má záujem o zvieratá a prírodu, a je to skvelý spôsob, ako podporiť ich zvedavosť a lásku k učeniu.

Parametre
Počet dielov 20
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 2 rokov
Materiál kartón
Obal: dĺžka (cm) 65, xyd
Obal: šírka (cm) xys, 50
Obal: výška (cm) xyv