Lilliputiens - bábika Louise

12 bodov do vernostného systému
51,15 EUR
Nie je skladom Sledovať dostupnosť
ks
Lilliputiens

Dievčatká sa rady hrajú na mamičky. Bábika Louise so všetkým potrebným vybavením je ideálnou hračkou pre dievčatá od 9 mesiacov. Bábiku môžete vyzliecť, nakŕmiť, prevliecť. Keď je čas na odpočinok, uložte bábiku do útulnej postieľky s jej obľúbenou hračkou. Veľkosť bábiky 28 cm. viac

Kód produktu: LILLI_86741 EAN: 5414834867411 Doprava a platba

Dievčatká sa rady hrajú na mamičky. Bábika Louise so všetkým potrebným vybavením je ideálnou hračkou pre dievčatá od 9 mesiacov. Bábiku môžete vyzliecť, nakŕmiť, prevliecť. Keď je čas na odpočinok, uložte bábiku do útulnej postieľky s jej obľúbenou hračkou. Veľkosť bábiky 28 cm.

Bábika Louisa sa teší na svoju malú mamičku, ktorá ju bude kŕmiť, prezliekať, ukladať spať do útulnej postieľky a všade ju bude brať so sebou. Keď je Louisa smädná, jej malá mamička sa o ňu s láskou postará a dá jej napiť mlieka. Fľaša sa magneticky pripevní k ústiu, aby sa mlieko nevylialo.

Bábika má ideálnu veľkosť pre najmenšie dievčatká, dá sa zložiť a vďaka prenosnej taške si môžete svoju obľúbenú hračku vziať všade so sebou. Má prebaľovaciu súpravu a plienku, fľašu na mlieko a hračku na hranie. Kôš na prenášanie aj zavinovačka majú obojstranný vzor.

Pri hre s bábikou sa deti učia napodobňovať dospelých, rozvíjajú empatiu a sociálne zručnosti. Podporuje tiež rozvoj jemnej motoriky a predstavivosti.

Parametre
Rozvíja motoriku, hru rolí
Určené pre dievča
Vek dojčatá a batoľatá