Je nám ľúto, že 26.4.2024 nebude mať náš sklad energiu - tu elektrickú. Vaše objednávky tak budú čakať do pondelka, kedy ich odovzdáme dopravcom. Prajeme vám krásne jarné dni. 

Lilliputiens - doktorský set

11 bodov do vernostného systému
47,95 EUR
Skladom
ks
Lilliputiens

Malá líška Alice sa necíti veľmi dobre. Ale nemusí si zúfať. Prišiel za ňou pán doktor so svojou taškou a pomohol jej sa vyliečiť. V taške má pán doktor všetko potrebné príslušenstvo na liečbu svojich pacientov. Injekciu, teplomer, stetoskop. Naordinuje Alici odpočinok a za chvíľu bude ako rybička. Všetko lekárske príslušenstvo je uložené v taške. Deťom sa tak nepostrácajú a môžu si ho vziať kamkoľvek so sebou.
viac

Kód produktu: LILLI_83269 EAN: 5414834832693 Doprava a platba

Malá líška Alice sa necíti veľmi dobre. Ale nemusí si zúfať. Prišiel za ňou pán doktor so svojou taškou a pomohol jej sa vyliečiť. V taške má pán doktor všetko potrebné príslušenstvo na liečbu svojich pacientov. Injekciu, teplomer, stetoskop. Naordinuje Alici odpočinok a za chvíľu bude ako rybička. Všetko lekárske príslušenstvo je uložené v taške. Deťom sa tak nepostrácajú a môžu si ho vziať kamkoľvek so sebou. Na prednej strane tašky je mäkká postieľka pre malú líšku.
Ideálna hračka pre deti od 18 mesiacov.
Rozmery obalu sú 22 x 14 x 25 cm. Príslušenstvo je umývateľné. Vyrobené zo 100% polyesteru.