Lilliputiens - Rodinka kravky Rosalie

38,75 EUR
Skladom
ks
Lilliputiens

Pozrite sa na túto roztomilú rodinku, deti. Mamička, otecko a teliatko Rosalie s útulnou posteľou pre celú rodinu. Predtým, ako kravy uspíte, nezabudnite ich najprv vyzliecť. Krásna hračka pre deti od 2 rokov je ideálna na cesty. Kravy môžete uložiť do postieľok, zbaliť ich a jednoducho vziať kamkoľvek so sebou. viac

Kód produktu: LILLI_83246 EAN: 5414834832464 Doprava a platba

Pozrite sa na túto roztomilú rodinku, deti. Mamička, otecko a malé teliatko Rozália s útulnou posteľou pre celú rodinu, ale skôr ako ich uložíte spať, nezabudnite ich najprv vyzliecť. Krásna hračka pre deti od 2 rokov je ideálna na cesty. Kravičky môžete uložiť do postieľok, zbaliť ich a jednoducho vziať so sebou, kamkoľvek pôjdete. Deka je obojstranná - na jednej strane môže rodina stráviť deň plný zábavy v záhrade a druhá strana slúži ako posteľ na odpočinok pre celú rodinu. Deti tak môžu zažívať dobrodružstvá s touto rodinou kdekoľvek na cestách, na dovolenke, na návšteve alebo u starých rodičov. Rozmery obalu sú 36 x 20 cm. Veľkosť znakov - rodičia merajú 16 cm, malé mláďa 10 cm. Hračku možno prať v práčke pri teplote 30 °C na jemný cyklus.

Materiál: 100% ľan (postavy), bavlna (oblečenie a popruhy), polyester (deka). Výplň hračky tvorí 100 % recyklovaný polyester (certifikát GRS).

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, hru rolí
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 2 rokov