Lilliputiens - Rodinka líšky Alice

38,75 EUR
Skladom
ks
Lilliputiens

Pozrite sa na tú roztomilú líščiu rodinku, deti. Mamička, otecko a líštička Alica s útulnou posteľou pre všetkých troch. Predtým, ako líšky uspíte, nezabudnite ich najprv vyzliecť. Krásna hračka pre deti od 2 rokov je ideálna na cesty. Líšky môžete uložiť do postieľok, zbaliť ich a jednoducho vziať so sebou, kamkoľvek pôjdete. Deti tak môžu zažívať dobrodružstvá s touto líščou rodinou kdekoľvek na cestách, na dovolenke, na návšteve alebo u babičky. viac

Kód produktu: LILLI_83231 EAN: 5414834832310 Doprava a platba

Pozrite sa na tú roztomilú líščiu rodinku, deti. Mamička, otecko a líštička Alica s útulnou posteľou pre celú rodinu. Predtým, ako líšky uspíte, nezabudnite ich najprv vyzliecť. Krásna hračka pre deti od 2 rokov je ideálna na cesty. Líšky môžete uložiť do postieľok, zbaliť ich a jednoducho vziať so sebou, kamkoľvek pôjdete. Deka je obojstranná - na jednej strane môže rodina stráviť deň plný zábavy v záhrade a druhá strana slúži ako posteľ na odpočinok pre celú rodinu. Deti tak môžu zažívať dobrodružstvá s touto líščou rodinou kdekoľvek na cestách, na dovolenke, na návšteve alebo u starých rodičov. Rozmery obalu sú 36 x 20 cm. Veľkosť znakov - rodičia merajú 16 cm, líška 10 cm. Hračku možno prať v práčke pri teplote 30 °C na jemný cyklus.

Materiál: 100% ľan (postavy), bavlna (oblečenie a popruhy), polyester (deka). Výplň hračky tvorí 100 % recyklovaný polyester (certifikát GRS).

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, hru rolí
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 2 rokov