Lilliputiens - Rodinka nosorožce Maria

38,75 EUR
Skladom
ks
Lilliputiens

Pozrite sa na tú roztomilú rodinku nosorožcov, deti. Mama, otec a malý nosorožec Marius s útulnou posteľou pre celú rodinu. Predtým, ako rodinku nosorožcov uspíte, nezabudnite ich najprv vyzliecť. Krásna hračka pre deti od 2 rokov je ideálna na cesty. Nosorožce môžete uložiť do postieľok, zbaliť ich a jednoducho vziať kamkoľvek so sebou. viac

Kód produktu: LILLI_83245 EAN: 5414834832457 Doprava a platba

Pozrite sa na tú roztomilú rodinku nosorožcov, deti. Mamička, otecko a malý nosorožec Marius a útulná posteľ pre celú rodinu, ale skôr ako ich uložíte spať, nezabudnite ich najprv vyzliecť. Krásna hračka pre deti od 2 rokov je ideálna na cesty. Nosorožce môžete uložiť do postieľok, zbaliť ich a jednoducho vziať kamkoľvek so sebou. Deka je obojstranná - na jednej strane môže rodina nosorožcov stráviť deň plný zábavy na pláži a druhá strana slúži ako posteľ na odpočinok pre celú rodinu. Deti tak môžu zažiť dobrodružstvo s touto nosorožčou rodinou kdekoľvek na cestách, na dovolenke, na návšteve alebo u starých rodičov. Rozmery obalu sú 36 x 20 cm. Veľkosť znakov - rodičia merajú 16 cm, malý nosorožec 10 cm. Hračku možno prať v práčke na 30 °C na jemný cyklus.

Materiál: 100% ľan (postavy), bavlna (oblečenie a popruhy), polyester (deka). Výplň hračky tvorí 100 % recyklovaný polyester (certifikát GRS).

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, hru rolí
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 2 rokov