Lilliputiens - slon Albert - panel s aktivitami

39,55 EUR
Nie je skladom Sledovať dostupnosť
ks
Lilliputiens

Čo všetko sa dá objaviť v džungli Lilliputiens? Textilný panel s aktivitami je ideálny pre deti už od 3 mesiacov. Možno umiestniť do ohrádky aj do postieľky. Panel deti zaujme a zároveň stimuluje ich zmysly. Deti nájdu na tomto paneli mnoho zábavných aktivít. Hrkálka lemur Georges, hrkálka tukan s korálkou, slon Albert má na uchu zrkadlo. Na paneli sú použité rôzne textúry a zvukové vnemy.
viac

Kód produktu: LILLI_83025 EAN: 5414834830255 Doprava a platba

Popis a parametre
 
Čo všetko sa dá objaviť v džungli Lilliputiens? Textilný panel do s aktivitami je ideálny pre deti už od 3 mesiacov. Možno umiestniť do ohrádky aj do postieľky. Panel deti zaujme a zároveň stimuluje ich zmysly. Deti nájdu na tomto paneli mnoho zábavných aktivít. Hrkálka lemur Georges, hrkálka tukan s rolničkou, slon Albert má na uchu zrkadlo, krúžky, pohyblivé časti, rôzne textúry a zvukové vnemy.
 
Rozmery panelu sú 45 x 24 x 2 cm. Vyrobené z kvalitného a bezpečného polyesteru. Panel je možné prať pri 30°C.
 
Zábavná plyšová kamarátka líška Alice rada baví malé deti. Vďaka svojej malej veľkosti sa dá ľahko vziať kamkoľvek a nezaberie príliš veľa miesta. Jej rozmery sú cca 18 x 14 x 9 cm. Hračka má rôzne aktivity - zrkadlo malú sovičku ktorá šuští. Môžete tak jemne pohybovať líškou a deti sa pokúšajú uchopiť sovu. To je ideálna aktivita na rozvoj jemnej motoriky. Hračka je určená pre deti od 6 mesiacov.