Magtematika učebnica CZ

13,10 EUR
Skladom > 10 ks
ks
Magformers

48 plnofarebných strán formátu A3 (42x30cm) v češtině viac

Kód produktu: 63413 EAN: 8809134634134 Doprava a platba

Moderná obrázková učebnica v češtine s dobre štruktúrovanou postupnosťou úloh pre najmenších. Formou zábavnej hry si deti už od svojich 3 rokov môžu precvičovať znalosť základných tvarov a farieb, prejaviť zručnosť pri stavaní jednoduchých modelov telies, naučiť sa naplno využívať vlastnú fantáziu a osvojiť si formou hry základné poznatky z matematiky a geometrie. Riešenie všetkých úloh nájdete na konci učebnice. Posledná dvojstrana je plná obrázkových predlôh k stavbám rôznej zložitosti.

Úlohy boli vypracované a testované tímom profesionálnych pedagógov. Náročnosť cvičenia je premyslene odstupňovaná tak, aby motivovala deti dosahovať stále vyššie ciele. Podľa veku dieťaťa je vhodné zvoliť mieru spolupráce a pomocníka zo strany rodiča či pedagóga. Do náročnejších úloh deti postupne „dorastú“. Dôležité je, že sa vďaka tejto učebnici vzdelávajú názornou formou zábavnej hry.

Učebnica "Magtematika" má 48 oderuodolných strán formátu A3 a obsahuje šablóny s nákresmi dielikov Magformers v skutočnej veľkosti. Väčšina úloh dokonca vyžaduje prikladanie dielikov priamo do učebnice, ktorá sa tak sama stáva súčasťou výsledných stavieb. Učebnica je určená na prácu s boxom Magtematika box CZ, ktorého je už súčasťou. Zakúpiť ju ale môžete aj samostatne v kombinácii s inými Magformers stavebnicami. K tým si môžete potrebné druhy dielikov prikúpiť alebo len pri niektorých úlohách zaimprovizovať z súčasných dielikov. Z menej obvyklých tvarov používaných v tejto učebnici môžeme spomenúť napr. pravouhlé trojuholníky alebo panely ABC.

Parametre
Počet dielov 1
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov
Materiál plast
Typ upevnenia magnetické