Smartivity – Hudobná skrinka

39,95 EUR
Skladom
ks
Smartivity

Pomocou tohto projektu sa deti zoznámia so svetom notových zápisov a naučia sa skladať vlastné melódie. Konštrukčný projekt zahŕňa všetko potrebné na zostavenie hudobného automatu. Pomocou štipcov môžete sami preskupovať noty a vytvárať tak vlastnú hudbu. Akonáhle zostavíte hudobnú skrinku máte možnosť preskúmať kúzelný svet hudby.
viac

Kód produktu: STY301 EAN: 5414301523444 Doprava a platba

Pomocou tohto projektu sa deti zoznámia so svetom notových zápisov a naučia sa skladať vlastné melódie. Konštrukčný projekt zahŕňa všetko potrebné na zostavenie hudobného automatu. Pomocou kolíčkov môžete sami preskupovať noty a vytvárať tak vlastnú hudbu. Akonáhle zostavíte hudobnú skrinku máte možnosť preskúmať kúzelný svet hudby.
 
Táto konštrukčná sada je zábavná vzdelávacia hračka pre malých domácich majstrov od 8 rokov. Konštrukčná sada má deťom pomôcť porozumieť základným princípom vedy a technológie. Hra s touto stavebnicou rozvíja kreativitu, motoriku, praktické zručnosti a vedomosti. Na zostavenie nepotrebujete ani lepidlo ani náradie. Jednotlivé dieliky sú vyrezané s veľkou presnosťou pomocou lasera. Všetko tak pri zostavení do seba jednoducho zapadá. Stavebnica je vyrobená z ekologického udržateľného dreva. Sada obsahuje zrozumiteľný návod s obrázkami. Návod pomôže deťom bez problémov porozumieť každému kroku pri zostavení hudobnej skrinky.

Parametre
Rozvíja vedomosti, motoriku, zručnosť
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 9 rokov