Smartivity - Hydraulický žeriav

39,95 EUR
Skladom
ks
Smartivity

Postavte si s deťmi zázrak techniky hydraulický žeriav. Nenamáhajte sa a nechajte techniku ​​vykonávať všetko zdvíhanie ťažkých bremien. Konštrukčná sada umožní deťom postaviť si vlastný plne funkčný žeriav. Po zostavení môžete so žeriavom manévrovať a zdvíhať predmety pomocou žeriavových čeľustí. Všetko sa ovláda striekačkami naplnenými vodou. Pri zostavovaní žeriava postupujte podľa pokynov v návode.
viac

Kód produktu: STY302 EAN: 5414301523451 Doprava a platba

Postavte si s deťmi zázrak techniky hydraulický žeriav. Nenamáhajte sa a nechajte techniku vykonávať všetko zdvíhanie ťažkých bremien. Konštrukčná sada umožní deťom postaviť si vlastný plne funkčný žeriav. Po zostavení môžete so žeriavom manévrovať a zdvíhať predmety pomocou žeriavových čeľustí. Všetko sa ovláda striekačkami naplnenými vodou. Pri zostavovaní žeriava postupujte podľa pokynov v návode.
 
Táto konštrukčná sada je zábavná vzdelávacia hračka pre malých domácich majstrov od 8 rokov. Konštrukčná sada má deťom pomôcť porozumieť základným princípom vedy a technológie. Hra s touto stavebnicou rozvíja kreativitu, motoriku, praktické zručnosti a vedomosti. Na zostavenie nepotrebujete ani lepidlo ani náradie. Jednotlivé dieliky sú vyrezané s veľkou presnosťou pomocou lasera. Všetko tak pri zostavení do seba jednoducho zapadá. Stavebnica je vyrobená z ekologického udržateľného dreva. Sada obsahuje zrozumiteľný návod s obrázkami. Návod pomôže deťom bez problémov porozumieť každému kroku pri zostavení hydraulického žeriava.

Parametre
Rozvíja vedomosti, motoriku, zručnosť
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 9 rokov