SmartMax - Kontajner - 100 ks

39 bodov do vernostného systému
159,95 EUR
Skladom
ks
SmartMax

Veľký kontajner obsahujúci 100 ks magnetických stavebných dielov SmartMax je ideálny na stavanie krásnych veľkých stavieb či spoločnú hru viacerých detí či súrodencov. Táto magnetická stavebnica predstavuje ideálnu hračku pre malé deti. Z tejto sady deti postavia nádherné stavby, mosty a pod. Je tiež ideálny pre detské kútiky, škôlky. Stavebnica je uložená v praktickom kontajneri. Červené veko aj dno kontajnera zároveň slúžia ako podkladové dosky pre stavby.
viac

Kód produktu: SMX908 EAN: 5414301249825 Doprava a platba

Veľký kontajner obsahujúci 100 ks magnetických stavebných dielov SmartMax je ideálny na stavanie krásnych veľkých stavieb či si polečnú hru viacerých detí či súrodencov. Táto magnetická stavebnica predstavuje ideálnu hračku pre malé deti. Z tejto sady deti postavia nádherné stavby, mosty a pod. Je tiež ideálny pre detské kútiky, škôlky. Stavebnica je uložená v praktickom kontajneri. Červené veko aj dno kontajnera zároveň slúžia ako podkladové dosky pre stavby.
Priťahovanie a odpudzovanie magnetov ich ohromí na ich ceste za poznaním. Staršie deti môžu budovať veže, mosty a ďalšie super veľké stavby. Jednotlivé magnetické diely sa jednoducho spájajú jedným kliknutím. Všetky diely je možné kombinovať so všetkými stavebnicami Smartmax.
Sada obsahuje: 48 krátkych tyčiek, 18 dlhých tyčiek, 8 zahnutých tyčiek a 26 guličiek.

Parametre
Rozvíja fantáziu, motoriku, orientáciu
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 12 mesiacov
Materiál Plast