SmartMax - Môj prvý totem

26 EUR
Skladom
ks
SmartMax

Magnetická hra Môj prvý totem je určený pre malé deti vo veku od 18 mesiacov. Ide o logickú hru s magnetickými dielikmi, z ktorých si deti postavia totem. Buď postupujú podľa predlohy a pokúšajú sa vytvoriť rovnaký totem ako je na obrázku, alebo neskôr môžu vytvárať totemy podľa svojej vlastnej fantázie. Jednotlivé stavebné bloky sa vďaka magnetom jednoducho spájajú.
viac

Kód produktu: SMX230 EAN: 5414301250425 Doprava a platba

Magnetická hra Môj prvý totem je určený pre malé deti vo veku od 18 mesiacov. Ide o logickú hru s magnetickými dielikmi, z ktorých si deti postavia totem. Buď postupujú podľa predlohy a pokúšajú sa vytvoriť rovnaký totem ako je na obrázku, alebo neskôr môžu vytvárať totemy podľa svojej vlastnej fantázie. Jednotlivé stavebné bloky sa vďaka magnetom jednoducho spájajú. Dieliky majú rôzne tvary a zábavný vzhľad, niektoré pri trasení hrkajú. Všetky diely sú dostatočne veľké, sú tak bezpečné aj pre malé deti. Táto sada je kompatibilná s ostatnými sadami stavebnice Smartmax.
Stavebnica obsahuje: 8 farebných dielikov, 24 kariet rôznych kombinácií totemov.
Hra podporuje logické myslenie, rozvoj jemnej motoriky a fantázie. Ďalej hra rozvíja koordináciu ruky a oka a učí deti rozpoznávať farby.

Parametre
Rozvíja motoriku, zručnosť, logiku
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 12 mesiacov
Materiál plast