GeoSmart - Lunar Rover - 30 ks

14 bodov do vernostného systému
57,95 EUR
Skladom
ks
GeoSmart

Stačí 5 magnetických tvarov v krásnych žiarivých farbách a zostavíte si lunárne vozítko svojich snov. Zapojte predstavivosť a postavte ďalšie modely lunárnych áut. Skvele vybavený set pre malých prieskumníkov od 5 rokov. Už máte zostavené vozítko? Tak teda hra na objavovanie vzdialených svetov môže začať. Všetky sady stavebnice GeoSmart sú kompatibilné.
viac

Kód produktu: GEO_211 EAN: 5414301250005 Doprava a platba

Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu ako doma tak aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka GeoSmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. Všetky sady stavebnice GeoSmart sú kompatibilné.
Stavebnica je hračka vhodná pre deti od 5 rokov. Každý dielik obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom. Dieliky sú rôznych tvarov v žiarivých pestrých farbách. Vďaka tomu môžu deti vytvárať nekonečné kombinácie a dať tak priechod svojej detskej predstavivosti. Hra s touto stavebnicou je pre deti veľmi prínosná. Pomáha rozvíjať priestorovú predstavivosť, koordináciu ruky a oka, koncentráciu, logické myslenie a kreativitu.