PIX-IT Pracovný zošit 2 (rozširujúce úlohy)

7,15 EUR
Skladom
ks
PIX-IT

PIX-IT Pracovný zošit 2 Rozšírenie stavebnice PIX-IT. Zošit s 20 novými farebnými šablónami s úlohami a inšpiratívnymi obrázkami. Formát zošita A4.
viac

Kód produktu: A130 Doprava a platba

PIX-IT Pracovný zošit 2
Rozšírenie stavebnice PIX-IT.
Zošit s 20 novými farebnými šablónami s úlohami a inšpiratívnymi obrázkami.
Formát zošita A4.
 
Úlohy rozvíja intelekt detí predškolského a školského veku a stimulujú 10 oblastí schopností myslenia (abstraktné myslenie, znalosti, fantázie, pamäť, priestorová a plošná predstavivosť, práca s písmenami, pozornosť a postrech, logické myslenie, matematické schopnosti a komunikácia ).
Vytvorené v spolupráci s odborníkmi na vzdelávanie a pedagógmi.
 
PIX-IT
ČESKÁ NOVINKA - MÚDRA STAVEBNICA ZO SILIKÓNU!
ABSOLÚTNY HIT V MATERSKÝCH ŠKOLÁCH!
PIXIT ODPORÚČA MENSA ČR!
PIXIT JE DRŽITEĽOM PRESTÍŽNEHO OCENENIA SPRÁVNA HRAČKA - VYBRANÉ ODBORNÍKOV!
  

 
SLOVO ODBORNÍKA K PIX-IT

Predstava o „dobrej hračke“ v sebe skrýva veľkú požiadavku. Tým je rozvojový a stimulačný efekt na detský intelekt. Vďaka stavebnici PIX-IT môžete u detí aktívne rozvíjať 10 oblastí schopností myslenia. PIX-IT je viac než len stavebnica. Tento nový produkt je komplexný podnetový materiál, ktorý vám popri príjemnom a tvorivom priestore pre vaše deti prináša návody a odporúčania, ako s pomocou týchto jednoduchých a pestrofarebných dielikov rozvíjať intelekt vo všetkých 10 oblastiach, ktoré je možné rozvíjať, a má to v predškolskom a školskom veku veľmi zásadný význam.

V období od narodenia dieťaťa do vstupu do školy ubehne iba niekoľko rokov. Z hľadiska vývoja človeka však ide o veľmi zásadné obdobie, ktoré nás predurčí na zvyšok celého života. Vieme totiž, že mozog dieťaťa sa vo veku do 7 rokov utvorí z funkčného hľadiska z dvoch tretín. Najnovšie znalosti z oblasti neurofyziológie (teda stavby, štruktúry a princípov fungovania ľudského mozgu) ukazujú, že práve predškolské obdobie má kľúčovú úlohu v utváraní základných predpokladov pre budúce učenie, pamäť, inteligenciu a pozornosť. Tieto vlastnosti deti v budúcnosti predurčia na to, či z nich budú významné spoločenské kapacity, alebo len „radoví pracovníci“.

Všetko teda závisí na našom úsilí deti v tomto krehkom a neľahkom vývojovom období dostatočne podporovať a s vedomím svojich možností a svojho vplyvu adekvátne rozvíjať. Je potrebné, aby sme rozvíjali nadanie detí a vedome posúvali ich hranice a možnosti dopredu. Pevne verím, že s pomocou PIX-IT to pre nás všetkých bude o kúsoček jednoduchšie. Prajem vám s touto neobvyklou a zaujímavou stavebnicou veľa zábavy a premýšľania.

PhDr. Jitka Fořtíková, Ph.D.
riaditeľka Centra nadania, odborný garant metódy Mensa NTC systém učenia pre Českú republiku
Parametre
Určené pre dievča, chlapca
Vek od 3 rokov